Sağlık

Epilasyonda Drderm!

< 1 dakika okuma süresi

Epilasyon Ankara bölgesinde yer alan birçok klinik ve hastanede doktorların kontrolünde güvenle uygulanmakta olup, bizim sizlere epilasyon Ankara denildiğinde ise önerdiğimiz ilk kliniklerden biri de DrDerm kliniğinidir.

DrDerm’de epilasyon uygulamaları

Klinikte yapılan tüm lazer epilasyon uygulamalarında ilk olarak mutlaka doktor muayenesi gerekmektedir. Aksi halde lazer epilasyon uygulamalarına başlamak mümkün olmamaktadır. Bunun dışında yine bu harika klinikte, dilediğiniz medikal estetik uygulamaları hakkında da danışmanlar tarafından kolaylıkla bilgi alabilir ve randevunuzu da dilediğiniz zaman için oluşturabilirsiniz.

DrDerm Hekimlerinden Seda Doğan Kimdir?

Kendisi Ankara’da yer alan kliniğinde uzun yıllardan beri bu alanda hizmet veren önemli ve donanımlı hekimlerden biridir. Okul yıllarındaki başarısına eğitim yaşamı boyunca daha da başarılar ekleyerek bugünlere gelen Seda Doğan, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezundur. Daha sonrasında eğitimlerine farklı okullarda devam etmiş olan Doğan, şimdilerde Ankara da bulunan Drderm kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Lazer epilasyon nedir ve nasıl çalışır?

Lazer epilasyon uygulaması kişilerin istenmeyen tüylerinden kısa sürede ve geri dönüşümsüz bir şekilde kurtulabildiği teknolojilerden biridir. Kişilerin ağda, cımbız, tüy dökücü kremler ve epilatörler gibi zaman alan ve en önemlisi de acı veren işlemler haricinde tüylerinden arınabildiği ve son derece etkili bir yöntemdir. Çalışma sistemi ile lazer ışınlarının kıl köklerine kişinin cildine ve tüy yapısına göre belirli oranlardaki atışlar ile kıl köklerinin tahrip edilerek zayıflamasını ve zaman içerisinde de tamamen yok olmasını hedeflemektedir.

Lazer epilasyon hangi ciltler için uygundur?

Lazer epilasyon uygulamalarının her biri aslında en fazla beyaz tenli ve koyu renk tüylere sahip kişilerde daha fazla etkilidir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji sayesinde artık her ton cilde ve tüye uygulama yapılabilmektedir. Sizler de bahsettiğimiz bu harika klinik ile iletişime geçmek ve doktorları ile görüşerek muayene olmak için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın ki sağlık ve güzellik bekletilmemelidir. Hemen sizlere önerdiğimiz www.drderm.com.tr adresini ziyaret edin ve kliniğin sizler için hazırladığı harika fırsatlardan yararlanın.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top