İnternet

En Hızlı Uçuşlar İçin Cepyol

2 dakika okuma süresi

Yurtiçi ve yurt dışı seyahatlerinizde en hızlı ulaşım şekli olan hava yolları her birey tarafından sıklıkla kullanılır bir duruma geldi. Bilet fiyatlarının da karayollarını tercih edenlerin bilet fiyatlarıyla çoğu zaman başa baş gittiği göz önünde bulundurulduğunda daha kısa sürmesi sebebiyle büyük oranda tercih sebebi. Gideceğiniz yerlerin uçak biletlerini karşılaştırmalı olarak sizlere sunmak da Cepyol’un görevi.

Uçak biletinin adresi Cepyol büyük bir kolaylık sağlayarak uçak firmalarının gitmek istediğiniz tarihlerde ve gitmek istediğiniz her yere karşılaştırmalı olarak seyahat ücretlendirmelerini gösteriyor. Cepyol üzerinden de rahatça biletinizi satın alabiliyorsunuz. Uçak bileti sekmesini seçtiğinizde nereden harekete başlayacağınızı ve nereye gideceğinizi yazmanız gereken bir sayfayla karşılaşıyorsunuz. Şehir ya da ülke isimlerini yazmaya başladığınızda otomatik hazırlanan listeden hangi havaalanını kullanarak yolculuğunuzu gerçekleştireceğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Gidiş ve dönüş tarihlerinizi girdiğinizde bir sonraki sayfada o tarih ve yakınındaki tarihlerdeki uçak fiyatlarına geçiş yapabilirsiniz. Bilet tipini seçebileceğiniz sekmede yolculuğu ekonomi, business veya first class hangi sınıfta yapmak istediğinizi seçin ve uçuş ara butonuna basarak tüm uçuş seçeneklerine ulaşın. Hızlı bir şekilde arama sonuçları karşınıza geldiğinde yolculuk ayrıntılarına varana kadar tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Yapacağınız yolculukta aktarma olacaksa, aktarmanın da kalkış ve varış zamanları ile toplam yolculuğunuzun seyahat süresi hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Filtreme seçenekleri ile gerçekleştireceğiniz yolculuğun hangi saat aralıklarında olacağına göre arama yapabilir, size uygun olan fiyat aralıklarındaki seyahatleri diğer seyahat seçenekleri arasından sıyırabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz belli bir havayolu var ise sıralamada karşınıza çıkan listeden seçiminizi yaparak istediğiniz havayolu şirketinin uçuşlarına erişebilirsiniz. Yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde bilet ücretlendirmeleri Türk Lirası üzerinden yapılmayabilir, ancak seçtiğiniz uçuşun bir sonraki sayfasında Türk Lirası olarak ne kadar ödeme yapacağınıza dair bir bilgilendirme de mevcut.

Uçuş bilgilerinizi kontrol ettikten sonra yolcu bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girerek yolculuk bilgilerinizi hem sms yoluyla hem de mail yoluyla saklayabilirsiniz. Güvenli bir şekilde kart bilgilerinizi girdiğinizde biletiniz kullanıma hazır hale gelmiş olacak. Artık tek yapmanız gereken seyahat tarihinizi beklemek ve kolayca gerçekleştirdiğiniz bu bilet satın alma işleminiz ile huzurlu bir uçuş gerçekleştireceksiniz.

Kanatlandırıp uçuramayız belki ama gideceğiniz yere ulaşabilmeniz için sizi en kolay yolu sunacak tek zahmetsiz yol Cepyol.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top