Sponsorlu

Electrolux Servis

< 1 dakika okuma süresi

Electrolux marka çamaşır makineleri ve süpürgeler evde temizliğin en büyük yardımcılarıdır. Üstümüze başımıza gösterdiğimiz özene büyük katkısı olan çamaşır makinelerinin bozulması evdeki günlük işleri de aksatmaktadır. Süpürge de aynı şekilde ev içindeki temizlikte büyük bir öneme sahiptir. Bu iki cihazda yaşanan bozulmalar evde düzenin de alt üst olması demektir. Bu arızaların giderilmesi amacıyla İstanbul’da Electrolux Servis profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Electrolux Servis çamaşır makinesi arızaları için önce arıza tespiti ardından onarım sağlamaktadır. Bazen yaşanan arıza nedeniyle parça değişimi gerekmektedir. Bu durumda yapılan işçilik ve değişen parça için servis en az 1 yıllık garanti vermektedir.

Electrolux Süpürge Servisi

Electrolux Servis süpürge arızaları için son derece profesyonel ve hassas bir çalışma yürütmektedir. Yaşanan arızaların giderilmesi için son teknolojik ürünleri kullanan servis, arıza tespiti ve onarım aşamalarında oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir.

Electrolux Servis İletişim

Electrolux marka cihazlarda yaşanan bu sorunlara yönelik olarak yardım almak isteyen kişiler 444 78 56 numaralı telefonu arayabilirler. Buradan müşteri hizmetleri ile yaptıkları görüşme neticesinde arıza kaydı oluşturabilirler. Yaşadıkları sorun hakkında müşterilerden alınan kısa bilgiler ise yaşanan arızaların muhtemel sebeplerini bulmada teknik ekibe büyük kolaylık sağlamaktadır. Arama kaydı sırasına uygun olarak adreslere yönlendirilen ekipler, gittikleri yerde arıza kaydını arızanın şekline göre belirlemektedir. Ardından tamir için gerekli işlemleri yaparak cihazların eski işlerliğine kavuşmasını sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için; http://www.electrolux-servis.co

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top