Sponsorlu

Demirdöküm Servis

< 1 dakika okuma süresi

1954 yılında kurulup 1955 yılında Koç Şirketler topluluğuna katılan Demirdöküm şirketi 2007 yılı itibarıyla ağırlıklı hisselerinin Vaillant şirketler topluluğunda olan bir yapıdır. Ülkemizde kombi ve klima denilince gelen ilk yerli markalar arasında oldukça özel bir yere sahip olup, yerli marka kullananların ilk tercihidir ama kimi zaman bu markanın ürünlerinde de sorun yaşanabilmekte ve Demirdöküm servis gereksinimi ortaya çıkmaktadır.

İstanbul’da hem Anadolu, hem de Avrupa yakasında klima ve/veya kombisinde sorun yaşayanlar böylesi bir durumla karşılaştıklarında zaman kaybetmeden 444 78 56 numaralı telefon numarasını arayarak özel servis hizmeti alabilirler. Demirdöküm kombi ve klimaları konusunda eğitim almış, deneyimli personeller ile çalışan firma uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimi ile kesintisiz, mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet veren bir yapıdadır.

Sorunun bildirilmesinden sonra kısa bir sürede sorunun yaşandığı noktaya ulaşan servis yetkilisi kısa zamanda sorunu çözer. Gerekiyorsa müşteriye bilgisini vererek parça değişimine gider. O an için yanında ilgili parça yoksa hızlı bir biçimde getirerek parçayı değiştirir ve son kontrollerini yaptıktan ve müşteri onayını aldıktan sonra çalışır bir halde ürünü teslim eder.

Tüm ürünler için 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi Demirdöküm servis firma tarafından verilmektedir. Hizmet bedeli, parça değişimi hariç İstanbul’un her semti için aynı olup, fiyat farklılıkları arz etmez. Demirdöküm kombi ve klima arızaları için güvenle hizmet alınacak özel servislerin başında gelmektedir.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top