Sponsorlu

Dayanıklı Asker Elbiseleri

< 1 dakika okuma süresi

Askeri birliklerin giydiği kıyafetlerin, çok farklı özelliklere sahip olması şarttır. Her türlü arazi koşullarına uyumlu giysiler, ordu mensuplarına büyük bir avantaj sağlar. Hem rahatlık hem de dayanıklılık gibi özellikler; Raff Military Textile sayesinde gerçeğe dönüşüyor. Dünyanın birçok ordusunu giydiren firma, oldukça geniş olan ürün skalasıyla dikkat çekiyor.

Uzun Ömürlü Askeri Kıyafetler

Raff Military Textile, askeri kıyafetleri çok büyük bir özenle üretmekte. Bunun için özel malzemeler kullanılıyor. Gabardin kumaş dikkat çekiyor. Temel malzeme ise pamuk ve polyester. Böylelikle rahatlık sağlanmakta.

Dünya üzerinde tercih edilen ve Asker kıyafeti içinde olan her türlü desen söz konusu. Çöl, woodland, yeşil, mavi kamuflaj üretimi yapılmakta. Ayrıca asker üniforma hiçbir şekilde soğuğu ya da sıcağı geçirmiyor. Nano olarak bilinen son teknoloji kullanılmış. Antibakteriyel olması ise bir diğer önemli özelliği.

Hareket kabiliyetini kısıtlamaması için ürünlerin çok ağır olmamasına dikkat edilmiş. Bu yönüyle birinci sınıf ve ihtiyaçlara uygun bir kıyafet söz konusu.

Her Türlü Ortama Uygun Askeri Spor Kıyafetleri

Firmanın Asker spor giyim alanında çok iyi olduğu biliniyor. İhtiyaca göre her türlü şort ve eşofman takımı üretilebilmekte. İki üründe de polyester, yüzde 100 olmak kaydıyla kullanılmış.

Buna ek olarak eşofmanlarda tercih edilen kumaşın ismi raşel. Çok daha büyük bir rahatlık sağladığı için file astar sistemi var. Tişörtün kol bölümü reglan iken yaka ise bisiklet.

Arazi Şartlarına Uygun Botlar

Askeri giyim şirketi, her türlü zorlu arazi şartına uygun botlar üretiyor. Bazıları tamamen deri. Bir kısmında ise nubuk ve deri karışımı var. Çöl, mavi, yeşil kamuflaj söz konusu olabiliyor. Asker bot, nefes alabilen bir özelliğe sahip. Kar botu ise tamamen polyester.

 

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top