Sıradışı

Darbeyi Bilen Astrolog ‘Büyükelçi Suikasti’ni De Mi Bildi ?

< 1 dakika okuma süresi

23 Kasım 2016 tarihinde ‘Darbeyi bilen astrologlardan yeni kehanetler’  diye bir yazı yayınlamıştım. Yazımda Didem Şarman ismindeki bir astrologtan söz etmiştim, darbe öncesi darbeyi tahmin etmişti. 8 haziran 2015 tarihinde ‘yılın sonuna doğru darbe ‘ tehlikesi var demiş, ve bu yazısı bir sitede yayınlanmıştı. Tabi bundan sonra ününe ün kattı astroloğumuz. Bu ay ve dün yaşanan acı veren olaylardan sonra bende tekrar yazdığım yazımı dikkatli bir şekilde okudum ve sonrası için öngürdüğü kehanetler hakkında benzerlik kurdum. Gene tahmin etmiş diyebiliriz veya zaten ülkemizde sürekli terör olayları oluyor bunda tahmin etmekte ne var da diyebiliriz, fakat şunu belirtmek istiyorum daha gündemimizde darbe kelimesi yokken darbe olabilir diye bir öngörü bu! Açık şekilde olayın ismini dahi vermiş, ve bundan sonrası içinde söylediklerini tekrar sizlerle paylaşıyorum.

büyükelçi suikastı tahmin eden astrolog

27 Kasım-27 Aralık 2016 periyodu, dikkat edilmesi gereken bir diğer zaman aralığı. Bu süreçte parklar, bahçeler, oyun alanları, halka açık yerler, eğlence yerleri, gösteriler, çocuklar, sanatçılar ve sanat ortamlarını hedef alan terör eylemleri gözlemlenebilir. Burası ayrıca yüksek rütbeli askerler, siyasi liderler ve devletin üst kademelerinde yer alanlar için de tehdit oluşturan bir zaman aralığı olacak.

Dikkat edilmesi gereken zaman aralığı diye belirtmiş Didem hanım. Terör olayları artabilir. Beşiktaş ve Kayseri patlaması bu zaman aralığında oldu. Sürekli terör olaylarına mağruz kalan bir ülke için evet kolay bir tahmin fakat belirttiği zaman aralıklarında terör olayları için bu zaman dilimini belirtiyor ve ekliyor da; Eğlence yerleri, gösteriler, sanatçılar ve sanat ortamları! . Ben bu olaylardan sonra bu öngörüyü Beşiktaş patlamasıyla bağdaştırıyorum güzel bir tahmin ve bunun yanında askerlere, siyasi liderlere ve devletin üst kademelerinde yer alanlar için tehtitden bahsediyor. Bence buda çok açık bir şekilde bu suikasti öngörüyor diyebilir. Çünkü açık bir şekilde belirterek üstüne üstlük zaman aralığını da vermesi şaşırtıcı.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top