Sponsorlu

Dans Etme Oyunu

< 1 dakika okuma süresi

Çocukların erkek olsun, kız olsun internette bilgisayar ya da akıllı mobil cihazlar ile baş başa kaldıklarında ne araştırdıklarını hiç düşündünüz mü? Biz bu durumu düşündük ve bir araştırma yapmaya karar verdik. Erkek çocukları en çok araba yarışlar, araba park etme oyunu ve bilinen birkaç meşhur oyunu ararken, kız çocukları ise dans etme oyunu ve giysi giydirme oyunu anahtar kelimelerini aramaktalar.

Kız çocukları yapıları gereği daha evcimen ve evcilik oyunlarına yatkın olmaları hasebi ile genellikle daha pembe, daha pamuk şekeri hayallere sahip olmalarından ve dans etmeyi, giyinmeyi çok sevmelerinden dolayı internette, gerek mutfak ekipmanları ile ilgili oyunlarda olsun, gerek giysi giydirme oyunlarında olsun gerekse dans etme oyunu olsun, erkek çocuklarına nazaran daha çok ilgilenmektedirler.

Bir kız çocuğu ebeveyni olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; kızımın tabletinde, eşimin telefonunda ve kendi telefonumda, Google uygulamasını açtığımda arama geçmişini kontrol ettiğimde dans etme oyunu, giysi giydirme oyunu aramalarının ilk sıralarda yer aldığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Kız çocuklarının ilgi ile takip ettikleri bu oyunları oynarken internette genellikle arama motorlarına yazdıkları anahtar kelimeler dans etme oyunu ve giysi giydirme olarak geçmektedir.

İnternet ucu bucağı olmayan bir derya. Sağladığı fayda yanında kullanım ile doğru orantılı zararlı web sitelerine de ulaşma imkanı verebiliyor. Ebeveynler olarak birkaç koruyucu yazılım ile ister masaüstü, dizüstü bilgisayarımızda, istersek mobil cihazlarımızda ( tablet, telefon ) vs. olası olumsuz erişimlerin önüne geçmek mümkün olabilmektedir.

Sizler de çocuğunuzun internette dans etme oyunu ve giysi giydirme oyunu ararken gönül rahatlığı ile ulaşacağı sitelerde, dilediğince oyununu oynayabilmesi için tavsiye niteliğinde siteler arıyorsanız, sizleri web sitemizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Çocukların kendilerine göre vakit geçirebilecekleri ve oynarken öğrenecekleri, öğrenirken eğlenecekleri farklı olan platformumuz ile siz ebeveynlerin de gönül rahatlığı ile çocuğunuza tablet, telefon ve bilgisayarı bırakabileceği bir ortam sağlamaktayız.

Love Dance’i Google Play ve App Store’dan hemen ücretsiz indirebilirsiniz;

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/love-dance/id1033815469?l=tr&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitfun.cubizone.love&hl=tr

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top