Sponsorlu

Çayyolu Uydu Anten Servisi Uyarıyor!

< 1 dakika okuma süresi

Ankara Yenimahalle bölgesinde faaliyet göstermekte olan Çayyolu uydu anten servisi KILIÇ Elektronik, sitemiz takipçilerine özel olarak uydu sistemleriyle ilgili yaşanmakta olan bazı sorunlara ilişkin bilgiler aktardı.

Özellikle içerisinde bulunduğumuz kış aylarında yoğun kar yağışı esnasında ve sonrasında çanak anten üzerinde biriken kar sebebiyle uydu yayınlarında geçici sıkıntılar yaşanabileceğini aktaran firma yetkilileri “yoğun kar yağışı, yoğun bulutlanma veya dolu yağışı esnasında uydu yayınlarında kopma ve mozaiklenmeler yaşanabilmektedir. Böylesi durumlarda bulutlanma ve yağışın sona ermesini beklemekten başka yapılabilecek fazla birşeyimiz kalmıyor. Sonrasında yayınlar tekrar eski haline dönecektir”

Bu noktada en sık yapılan hatalardan birinin kullanıcının kendi sistemi ile ilgili bir arıza yaşandığı yanılgısına kapılarak televizyonu, uydu cihazını, kablosunu veya çanak anten ayarlarını kurcalamak ve değiştirmeye çalışmak olduğunu dile getiren KILIÇ Elektronik firma yetkilileri “Müşterilerimiz sorunun sebebini bilmediklerinden dolayı sisteme bilinçsizce direk müdahalelerde bulunmak suretiyle ayarları bozmaktadırlar. Burada yapılacak iş yağışın ve yoğun bulutlanmanın ortadan kalkmasını beklemektir. Sıkça yaşadığımız bu durumu siteniz aracılığıyla buradan tüm kullanıcılara da iletmiş olacağız”

Ankarada Çayyolu Uydu Sistemleri ile alakalı olarak hem bireysel hem de merkezi uydu sistemlerinde yılların tecrübesiyle hizmet vermekte olan Kılıç Elektronik firmasına [email protected] mail adresinden ulaşarak sorularınızı ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top