Sponsorlu

Buderus Servis

< 1 dakika okuma süresi

Isıtma sistemleri sektörünün en büyük isimleri arasında yer alan Buderus, geçmişi 280 yıla dayanan köklü firmalardan bir tanesidir. Sadece ısıtma alanında uzmanlaşması sebebiyle konusundaki en üstün cihazları üreten firma; Konvansiyonel Kombiler, Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan ve Kaskad Sistemler, Yoğuşmalı Kombiler, Yer Tipi Kazanlar, Güneş Enerji Sistemleri, Boylerler, Kumandalar, Isı Pompaları gibi ürün gruplarına sahiptir. Son yıllardaki en avantajlı ısınma sistemleri arasında yer alan doğalgaz cihazlarında Buderus markası tartışmasız en iyiler arasındadır.

Çok satılan Buderus ürünlerinin zaman içerisinde tamir, bakım ve onarım ihtiyaçları oluşmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için oluşturduğumuz Buderus Servis işlerimizde, bu markaya ait ürünlerde deneyimli ekibimiz hizmet vermektedir. Buderus Servis hizmetimiz, bu ürün konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından titizlikle yürütülmekte ve cihazınızın ömrünü uzatabilmek için detaylı bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Cihazda karşılaşabileceğiniz sorunların oluşmadan tespit edilebildiği bakım hizmetlerimiz sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında çalışan bir ürün elde etmiş olursunuz.

Tamir işlemlerimiz esnasında gerçekleştireceğimiz tüm parça değişimlerinde 1 sene parça garantisi sunarak, değişimi sağlanan parça bu süre içerisinde bozulursa ücretsiz olarak yenilemekteyiz. Son teknolojiyi yakından takip ederek, yeni çıkan tüm Buderus ürünlerinde bilgili ve deneyimli servis elemanlarıyla çalışmaktayız. Buderus Servis hizmetimize 7 gün 24 saat boyunca 444 78 56 numaralı telefondan ya da https://www.buderus-servis.org adresinden ulaşarak fiyat alabilir, arıza kaydı oluşturabilir, cihazınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top