Sponsorlu

Botoks ve dudak dolgusu uygulamaları

< 1 dakika okuma süresi

Botoks Ankara kliniğimiz başta olmak üzere yine Ankara ve diğer illerimizde birden fazla özel klinik ve sağlık merkezlerinin yanı sıra hastanelerin bazılarında bile uzman hekimler tarafından sıklıkla yapılabilmektedir. Ancak özellikle son yıllarda botoks ve dolgu uygulamalarının sık tercih edilir olması, bazı işi iyi bilmezlerin de bu alana kaymasına neden olmuştur.

Botoks uygulamasını nerede yaptırmalıyım?

Öncelikle botoks Ankara kliniğimiz olan Dr. Buket Yıldırım’ın kliniğinde uzman hekimlerimize dilediğiniz dolgu ya da botoks uygulamalarını yaptırabilirsiniz. Ancak kliniğimize gelemeyen kişilere de önerimiz mutlaka hastane ya da klinik ortamlarında ve en önemlisi de uzman hekimlerin yer aldığı ortamlarda bu tür uygulamaları yaptırmalıdır. Aksi halde istenmeyen neticeler meydana gelebilmektedir.

Ankara Dudak Dolgusu alanında da oldukça önemli klinikleri ve bu alanda uzman hekimlere ev sahipliği yapan bir ilimizdir. Dr. Buket Yıldırım özellikle Ankara dudak dolgusu söz konusu olduğunda son dönemlerde dolgun ve kalın görünen dudakların moda olması nedeni ile kişilerin bu alana olan ilgisinin arttığını belirtmektedir.

Dudak dolgusu nasıl yapılır?

Öncelikle dolgu uygulamasından yaklaşık 1 hafta kadar önce doktorunuzun da talimatı ile sigarayı bırakmanız gerekebilmektedir. Bunun dışında işlem günü çıkarılması kolay giysiler giymeniz de sizin için önerilmektedir. Uygulama öncesinde hastaların minimum acı ve ağrı hiissi duymaları için özel kremler ile dudaklar uyuşturulmaktadır ve daha sonrasında uygun olan oranlarda dolgu maddesi gerekli bölgelere enjekte edilmektedir.

Yanak Dolgusu Ankara Doktor Buket Yıldırım’ın kliniği başta olmak üzere yine bölgemizde yer alan diğer merkezlerde de yapılabilmektedir. Ancak her zaman da söz ettiğimiz gibi alnında en iyi kliniklerden ve hekimlerden biri de kuşkusuz Dr. Buket Yıldırım’dır.

Yanak dolgusu neden yapılır?

Yanak Dolgusu Ankara kliniğimizde genellikle yaşın ilerlemesine bağlı olarak meydana gelen yanakların sarkmasında ve dolgun görünümlerinin kaybolduğu durumlarda tercih edilmektedir. Bu sayede kişiler dolgu uygulamasından faydalanarak daha canlı ve genç bir görünümü kolaylıkla elde edebilirler.

Sizler de hekimimiz ve ekibimiz ile tanışmak ve işlemler hakkında bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top