Oyunlar

Bot İle Pokemon Go Nasıl Oynanır?

2 dakika okuma süresi

 Pokemon Go oyunu günümüzde her ne kadar geçerliliğini kaybetmişse de halen birçok ülkede keyifle oynanabilen oyunlar arasında yer almaktadır. Ülkemizde de keyifle oynanan bu harika oyunun birçok faydaları olduğu gibi bazı zararlı yönlerinin de bulunduğunu buradan belirtmek isteriz. Ancak bu makalemizde pokemon Go oyununun zararlarından değil, bot ile nasıl oynandığı hakkında bilgiler sunacağız.

Pokemon Go oyunlarının büyük bir kısmı pokemon Go oyununun bot ile nasıl oynanabileceği konusunda bilgili olmamaktadırlar. Şimdi makalemizde ise pokemon go bot ile nasıl oynanır hakkında sizlere ve merak edenlere bilgiler sunacağız. Ancak pokemon go bot ile nasıl oynanır hakkında bilgiler sunmadan önce bu uygulamanın oyun hesabınızın yasaklanma riskinin bulunduğunu sizlere belirtmekte fayda görmekteyiz. Bu önemli ayrıntı hakkında da bilgi sunduktan sonra şimdi de gelelim pokemon go bot ile nasıl oynanır konusuna.

Pokemon Go Bot İle Oynamak İçin Yapılması Gerekenler Şunlardır;

l İlk olarak PokeGo Bot Gu Edition linkinin indirilmesi ve kurulumunun yapılması gerekmektedir.

l Bu işlem sonrasında ise hesap bilgileri kısmından pokemon go hesap bilgilerine giriş yapılması gerekmektedir. Bu esnada kayıt olunduğunda kullanılan e-mail ve şifre ile giriş yapılması gerekmektedir.

l Lokasyon bölümünden pokemon gonun hangi alanda oynanması istenildiği tarafınızca belirtilmesi gerekmektedir.

Bot Ayarları;

l Pokemon Go butonunun tüm ayarlarını bu kısımdan gerçekleştirebilmektesiniz.

l Bu bölüm aynı zamanda aynı özellikleri bulunan pokemonların da transfer edilebildiği bölümdür.

l Dilerseniz pokemonlarınızı başka pokemonlar ile bu kısım üzerinden değiştirebilirsiniz.

İşte hepsi bu kadar. Görüldüğü üzere pokemon go bot ile nasıl oynanır hakkındaki uygulamalar oldukça basittir. Ancak bu konuda zorluk çektiğinizi fark ettiğiniz takdirde konu hakkında yeterli bilgisi bulunanlardan yardım talep edebilirsiniz. Bu ayrıntıyı da sunduktan sonrasında pokemon go bot ile nasıl oynanır hakkındaki makalemizi burada sonlandırmaktayız. Umarız bu anlamda sizlere faydalı bilgiler sunabilmişizdir.

Zeka düzeyini geliştirdiği ancak gereğinden fazla oynanmasının da beraberinde bireylerin sosyal yaşantıdan kopardığı pokemon go oyununun bot ile oynanması hakkında ayrıca dilerseniz kendinize bir oyun ekibi kurabilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyemiz pokemon go oyununda uzmanların uyarılarını dikkate alarak gereğinden fazla zaman harcamamanızdır.

 

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top