SEO

Blogunuz için yepyeni bir SEO eklentisi

< 1 dakika okuma süresi

Eğer bir WordPress kullanıcısıysanız, muhtemelen Joost de Valk tarafından geliştirilmiş bir eklenti kullanıyorsunuzdur ya da geçmişte kullanmışsınızdır.

Joost de Valk WordPress için, 1.4 milyondan fazla indirilmiş en popüler Google Analytics eklentisini geliştiren web developer.

28 yaşındaki Joost çok başarılı bir web geliştiricisi olmanın yanında ayrıca bir SEO ve online pazarlama uzmanı. Aynı zamanda da, WordPress kullanıcıları tarafından bilindiğini düşündüğümüz Quix’in yaratıcısı.

WordPress’in en önemli developerlarından birisi olan Joost, WordPress Podcast’in co-host’u olarak da biliniyor.

Mashable’ın Joost’la yapmış olduğu röportajda kendisi geliştirdiği en yeni eklenti olan WordPress SEO’dan bahsediyor.

Hala beta versiyonunda olan WordPress SEO için ilk izlenimler oldukça etkileyici. WordPress SEO, Joost’un Robots Meta, Canonical URLs ve Permalink Redirect for WordPress gibi çalışmalarının bir sonucu olarak ortaya çıkmış.

Bir yönetici arayüzünün içerisinde bir çok özelliği bir araya getirmenin yanında, bu eklenti aynı zamanda iyi bir SEO’nun nasıl yapılacağını öğretmek amaçlı tasarlanmış. Özellikle snippet önizleme eklemesi oldukça dikkat çekici. Bu özellik kullanıcıların WordPress gönderi ekranında, içeriklerinin Google’da nasıl görüntüleneceğini görmeye olanak sağlıyor ki bu harika bir özellik.

Alıntı Hürriyet.com

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top