Bilinmesi gerekenler

Bir Gece Klübünde En Ucuza Eğlenmek İçin İşinize Yarayacak Tüyolar

2 dakika okuma süresi

Öncelikle belirteyim; 8 seneye yakın bir zamanım truzimde ve gece clüblerinde geçti ve bir barmen olarak farkettim ki çoğumuz eğlenmeyi ve ne içeceğimizi bilmiyoruz.
Şimdi size bir discoda en ucuza nasıl eğlenip sarhoş olunur onu anlatmaya çalışacağım.

v

İÇKİ VODKA REDBUL VE BİRA DEĞİLDİR !

Buse Terim bu lanet tarzı ülkemize getirdiğinden beri milli içkimiz olmuştur heralde rakıdan daha çok içildiğine eminim. Nerde çokluk orda bokluk boşuna dememişler günümüzde en cok vodka enerji tüketildiği için clublerin bir çoğunda vodkalar sahtedir unutmayın eğleneceğim diye sağlıgınızdan olmayın kaliteli mekanları terci edin.
Kaliteli mekanları tercih edip sahte içkiden kurtulduk diyelim bu seferde karşımıza enerji içeceği cıkıyor en kaliteli mekanlar dahil çoğu hell, deep vs zımbırtı zımbırtı urunler kullanıyor, ha bu saydıklarım bide kullanılanların en iyisi!
İçinde ne oldugu belli olmayan enerji yerine illaaaki ben vodka içicem gardaş derseniz en azından vodka m.suyu deneyin Vodka portakal tavsiye ederim.
Gelelim biramıza evet birada bir anormallik yok fakat hem masayı ucuz gösterir hem bu dezavantajdır. Çok tüketildigi için alkol oranına göre fiyatı fazladır, konumuz kafa yapmak oldugu için biradan da es geçiyoruz ee peki ne içeceğiz?

Bir Barmen olarak diyebilirm ki: En güzel şekilde içebileceginiz içkimiz CİN TONİC inanıyorumki 10 barmenden 8 i cin tonic derdi. Bu zamana kadar tanıdığım barmen arkadaslarımdan da biliyorum Cİn Tonic barmen içkisidir.
Evet alkol oranı vodkayla aynıdır fakat daha saglıklıdır çünkü, tonic olayı ülkemizde fazla yok, tutulmadıgı için piyasada kaliteli 2 ürün mevcut gönül rahatlığıyla içebilirsiniz.

Fiyatına Göre En Çarpıcı Kokteyler

Şimdi geldik kafamızı kurtarmaya evet bunun için tercihimiz kokteyl olsun. Evet şuanda hepinizin aklına mojito ve sex on the beach geldi 🙂 unutun onları onlar yazın kumsalda diger kokteylere göre fazla sert olmaması ve içimi güzel olmasından dolayı tercih edilir, bizim dilimizde (barmen) bayan içeceğidir.

Favorimiz Long İsland

Favori kokteylimiz Long İsland okunuşu Long aylınd. Özellikle belirteyim siparişinizi garson yerine barmenden yapın. Üşenmeyin bara gidin ve siparişinizi verin barmenle iletişim çok önemlidir. Hesaplama yapın, bir bardak vodka 35 tl ilse Long island 40 veya 45 olur genelde eger öyleyse hiç düşünmeden long ısland için. 4 bardak vodka 2 bardak long ıslanda eşdeğerdir, cunku içerisinde 5 çeşit içki bulundurur. Sürekli içiyormusunuz gibi bir hava verin eger acemi oldugunuz belli olursa barmen malzemeden calabilir.

Bahşiş Verin.
Eger o gece 2 bardak long islandla sarhos olmak istiyorsanız barmene 20 tl vermeniz yeter sert olan kokteylı size dahada sert yapacaktır.
long island güzel görünümüyle masanızda hoş gözükücektir, ortalama 100 tl ile bahşiş dahil o gün çok güzel bir şekilde eğlene bilirsiniz. Benim tavsiye edecegim fiyatı ve kafa yapması açısından en iyi Long island.

Diğer tavsiye Edilecek Kokteyler
Margarita : Çok hoş görünümüyle ayrı bir hava katar size fakat az cl oluşu ve biraz pahalı oluşuda var
Tekila Sunrishe: Güzel görüntü, çok cl fakat az kafa. İçerisinde iyi içkiler olmasına ragmen beklenilen havayı veremıyor nedendir anlamıs degilim.
Gin Fizz: Hoş bir görsel mükemmel tat yüksek alkol fakat az cl olusu ve fiyatının yuksek olusu 🙁
b52: shotlara göre en güzel en sexy’si. Yanarlı dönerli bişiler dedikleri tam bu kokteyl fakat sanıldıgının asine içindeki alkol oranı diger shotlara göre daha azdır, sadece alevli oldugu için yakma hissi ve sıcaklıgı insana yalancı sarhosluk verir okadar.
Mojito: önceden belirtmiştim, fiyatına göre tercih edebilirsiniz
Sex on the beach: Buda fiyatına göre tercih edilebilir.

Kokteyleri saymakla bitmez burada size en temelleri anlatmak istedim ama unutmayın barmenle aranız ne kadar iyi olursa okadar güzel olur ve size kendisi birşeyler ayarlar.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top