Sağlık

Biodermogenesi ile çatlak tedavisi

< 1 dakika okuma süresi

Biodermogenesi dünyada son dönemlerde oldukça popüler olan ve ülkemizde de en yeni teknolojiler arasında yer alan cilt çatlak tedavi uygulamasıdır. Bu teknik sayesinde kişilerin dokularına herhangi bir zarar vermeden sadece biyolojik olarak dokuların canlandırılması sağlanmaktadır. Canlanan dokular cildin genç ve çok daha güzel görünmesini de sağlamaktadır.

Biodermogenesi uygulama alanları nereleridir?

Biodermogenesi ile yapılan çatlak tedavisi uygulaması özellikle göğüs sıkılaştırma, yüz ve boyun bölgesinde meydana gelen yaşlanma belirtilerinin tedavilerinde oldukça etkilidir. Üstelik biodermogenesi sayesinde kırmızı renkli karın çatlaklarından da kutulmanız mümkün olmaktadır.

Biodermogenesi sisteminin işleyişi nasıl?

Biodermogenesi uygulamasının sonrasında ciltte meydana gelen canlanma, uygulamanın çatlakları doldurması ve sağlıklı bir görünüm kazandırmasından kaynaklanmaktadır. Cildin yenilenmesini ve var olan çatlaklardan arınmasını sağlayan bu harika sistem aynı zamanda yapılacak belirli seans aralıkları ile de deriye renk vermekte olan hücrelerin gelişimini ve çatlakların da doğal cilt rengini almasını sağlamaktadır.

Cilt çatlakları neden meydana gelir?

Cildimizde meydana gelen çatlaklar genellikle aşırı kilo alıp verme durumlarında ve tabi ki doğum sonrası süreçte meydana gelmektedir. Ancak sadece bu iki durum nedeni çatlaklara neden olmamaktadır. Sadece aşırı cilt gerginliği bile ciltte çatlamalara neden olabilmektedir.

Selülit Tedavisi yöntemleri de yine Dr. Mustafa Karataş’ın kliniğinde uygulanmakta olup, mutlaka bu tür medikal uygulamalar kliniklerde ya da hastanelerde uzman hekimlerin kontrolünde yapılmalıdır.

Selülit tedavi yöntemleri nelerdir?

Kliniğimizde uygulanan ve doktorumuzun da en etkili sonuçları aldığı ve güvenle hastalarına uyguladığı selülit tedavi uygulamaları Thermage, VelaShape ve Vshape yöntemleridir.

VelaShape ile selülit tedavisi!

VelaShape ile gerçekleştirilen selülit tedavisi özellikle her kadının kabusu halini alan portakal kabuğu görünümünden kurtulmanın en etkili ve güvenilir yöntemlerinden biridir. Fda onaylı olan bu harika teknoloji sayesinde var olan selülitlerinizden güvenle ve etkili bir şekilde arınabilirsiniz. Uygulama hem derin cilt dokularına hem de cildimizin en üst tabakasına etki göstermekle birlikte aynı zamanda da bölgede ölçülebilir küçülmeler sağlamaktadır . Detaylı bilgi ve randevu için de www.drmustafakaratas.com’u tıklayın!

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top