Sponsorlu

Beyaz Eşya Servisinde Profesyonellik

2 dakika okuma süresi

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin sağladığı yenilikler ve fırsatlar, modern toplum yaşantısının kalite standartlarını belirliyor. Günümüzde her evin en temel gereksinimleri haline gelen beyaz eşya ürünleri de bu noktada önemli bir rol üstleniyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya ürünleri, yaşam alanlarında yüksek konfor standartlarının oluşturulabilmesi noktasında son derece önemli bir rol üstlenirken, Üsküdar Arçelik Servisi merkezi ise bu ürünlerle ilgili olarak kullanıcıların yaşayabilecekleri problemlerde profesyonel destek sağlıyor. Özel beyaz eşya servisi hizmetleri çerçevesinde cihazların tüm arızalanmalarına ilişkin olarak, profesyonel ve kurumsal hizmetler sunuluyor. Özellikle de ürünlerin arızalarının en kısa süreler içerisinde giderilmesini hedef alan kaliteli ve profesyonel bir servis hizmeti söz konusu oluyor.

Beyaz eşya ürünlerine ilişkin olarak sadece arıza onarım hizmetleri değil aynı zamanda da kurulum ve bakım gibi hizmet gereksinimlerine yönelik olarak hızlı, kaliteli ve profesyonel servis hizmetleri en ekonomik standartlarda tüketiciye Acıbadem Arçelik Servisi merkezi tarafından ulaştırılıyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı teknoloji mimarisi ve muhtemel arızaları ile ilgili olarak deneyim sahibi olan uzman teknik personeller, güncel beyaz eşya teknolojisine ilişkin olarak da sertifikalı eğitim seminerlerine düzenli olarak katılım gerçekleştiriyor olması sayesinde en yeni teknolojiye sahip olan üründeki sorunlarda dahi hızlı ve kaliteli bir şekilde tüketiciye yanıtlar verebiliyor. Kaliteli servis hizmetleri çerçevesinde ürünlerdeki arızalarda sadece orijinal yedek parça ve kaliteli teknik ekipman kullanımı gerçekleştiriliyor.

Ürünlerin onarım sonrasında da uzun süreler, sorun (arıza) yaşamadan en yüksek performansı elde edebilecek şekilde kullanılabilir durumda olmasını hedefleyen bir hizmet anlayışı ile sunulan Arçelik Servisi hizmetleri dahilinde tüketicilerin arızalar için yüksek maliyetler ile karşı karşıya kalması da engelleniyor. Ekonomik, kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerine ilişkin olarak bilgi almak ya da bu hizmetlerden yararlanabilmek için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaraları üzerinden başvuru gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Böyle yapılan başvurularda bölgede en yakın lokasyonda bulunan tam teşekküllü gezici servis aracı adrese yönlendirildiğinden, gereksiz zaman kayıplarına da mahal verilmiyor.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top