Sponsorlu

Aydın’da Erkek Öğrenci Yurtlarında Doğru Seçim

2 dakika okuma süresi

Çocuklarımız üniversiteyi kazansın diye gözlerinin içine bakarız, elimizden geleni yaparız bunun için. Sonuçlar açıklanır ve çocuğumuz üniversiteyi kazanmış. Ama bir de bakın ki şehir dışı kazanmış. Hemen bir telaş, nereye yerleştireceğiz nasıl olacak. Bunlar haklı telaşlar. Aileler çocuklarını evden okumaya gönderdikleri zaman içlerinin rahat olmasını istiyor. Ne yiyecek,
içecek, kaldığı yer sıcak mı, okula yetişebilecek mi? ailelerin genel sıkıntıları.

Aydın erkek öğrenci yurdu bu konuda öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.Tüm kafanızdaki soru işaretlerinden sizi kurtarıyor ve çocuğunuzu emin ellere bırakıp, evinize dönüyorsunuz. Peki neler mevcut yurtlar da ?

Odalar tek veya 2 kişilik, dizayn edilmiş. Tüm odalar da her öğrenciye ait çalışma masası ve koltuğu bulunuyor. Bunun yanında her öğrencinin kendine ait dolabı ve kitaplığı da mevcut. Tüm kat girişlerinde güvenlik açısından kamera bulunuyor. Kablosuz internet yurdun her yerinde bulunmakta. Sabah kahvaltısı açık büfe olarak verilmekte olup, akşam yemekleri de 4 çeşit olarak öğrencilere sunulmaktadır. Düzenli olarak da banyo, WC ve oda temizliği, temizlik personeli tarafından yapılmaktadır.

Aydın erkek öğrenci yurtları hizmetleri bu kadar mı ? tabi ki hayır. 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Spor yapmak isteyen öğrenciler için özel olarak düzenlenmiş, spor salonu mevcut. Masa tenisi, bilardo ve langırt oynamak isteyen öğrenciler için, bu imkanlar da sunulmaktadır. Yurdun içinde market de bulunmaktadır. Öğrenciler yurda girerken parmak izi ile giriş yapmaktadır. Sağlık hizmetleri için, revir mevcuttur. Odalar da tv bulunmaktadır. Yurtta asansör de mevcuttur. Öğrencilerin çamaşır yıkama ihtiyaçların da, cüzi bir miktar karşılığın da kullanmaları için çamaşırhaneler de mevcuttur.

Odaların dışında apartlar da mevcuttur. Apart her yerde var ne fark var diyenler için, diğer apartlar da araştırın, öğrenci kendi apartını kendi temizler. Aydın erkek öğrenci yurtları dediğiniz zaman, temizliği öğrenci yapmaz, yurda ait temizlik görevlileri yapar. Başka fark var mı? diyenlere, elektrik ve su faturaları apart ücretine dahildir. Bir başka önemli fark ise, genelde apartlar da öğrenciler yemeğini kendi yapar. Aydın erkek öğrenci yurtlarında ki apartlar da öyle değil. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de ücrete dahildir.

Aydın erkek yurdu Adnan Menderes Üniversitenin kampüsüne yürüme mesafesi 10 dk. içinde yürüyebilmeniz dışında, sürekli olarak geçen minibüsler ile de 5 dk. içinde ulaşımınızı halledebilirsiniz. Aydın erkek öğrenci yurtları profesyonel bir kadro ile yönetilmektedir. Hijyene ve öğrencilerin yemek hizmetlerine ayrıca dikkat edilmektedir. Çocuğunuzu bir ev rahatlığıyla, gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz bir ortam. Ailelerin çocukları konusun da ne kadar hassas oldukları göz önüne alınarak, öğrencilerin de en rahat nasıl edecekleri konusunda her şeyin titizlikle düşünüldüğü bir ortam, Aydın erkek öğrenci yurtları.

Kendiniz de gidip gezebilir, gerekli her türlü araştırmayı yapabilirsiniz. Kayıtlar yıllık olarak yapılmakta olup, kayıt için gerekli evraklara da ilgili web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top