Yaşam / İnsan

Avukat Hizmeti için Çözüm Ortağınız: Basan Hukuk Bürosu

< 1 dakika okuma süresi

Basan Avukatlık Ortaklığı, 2003 yılından beri ticaret hukuku, icra ve iflas hukuku, iş hukuku, borçlar hukuku, medeni hukuk, miras hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, tüketici hukuku, enerji hukuku, bankacılık hukuku, sağlık hukuku, idare ve vergi hukuku, uluslararası hukuk, fikir ve sanat eserleri hukuku ve havacılık hukuku alanlarında Ankara’da faaliyet göstermektedir. Sundukları birçok farklı ve özgün çözümler ile rakiplerinden ayrılmasıyla da sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor..

basan.av.tr adresindeki kendi resmi sitelerinde şöyle anlatılmış:

Basan Avukatlık Ortaklığı, 2003 yılında Ankara’da kurulmuştur. Çok uluslu ve yerli müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarını karşılamak üzere yaratıcı, istikrarlı, uluslararası standart ve yüksek kalitede; özellikle uyuşmazlık çözümü, şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, bankacılık ve finans, yabancı yatırımlar, ticaret hukuku, rekabet hukuku, gayrimenkul hukuku, kamu İhaleleri, fikri mülkiyet, idare ve vergi hukuku, icra ve iflas hukuku, iş hukuku, borçlar hukuku, miras hukuku ve havacılık hukuku gibi hukuk alanları başta olmak üzere geniş bir yelpazede avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Kurulduğundan bugüne dek uzman ve dinamik kadrosu ile ilkeli, dürüst ve hukuka saygıyı daima ön planda tutan Basan Avukatlık Ortaklığı, kişi ve kuruluşlara çözüm odaklı hizmet vermekte, bunun yanında ortakları tarafından düzenlenen sürekli yayın ve konferanslar ile de çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle benim de ilgimi çeken konuysa iş hukuku anlamında sundukları çözümler. Bu anlamda sorununuzu paylaştıktan itibaren ilk andan sorunun çözümüne dek geçen her anda yanınızda olup sizin için tam bir kılavuz oluyor. Basan avukatları çözüm ortaklığıyla sorunlarınızı çözmeye artık bir adım daha yakınsınız. Buna işçi özlük dosyanız ile de başlayabilirsiniz. işçi özlük dosyasında bulunması gereken belgeler için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top