Sponsorlu

Auer Servis İle Kombileriniz Emin Ellerde!

< 1 dakika okuma süresi

Kombilerin hayatımızda yeri çok büyüktür yaz ve kış ayları için oldukça büyük bir öneme sahip olan kombiler çok farklı markalar tarafından da üretilip satışa sunulmaktadır. Auer ise bu alanda sükse yapmış önemli kombi markalarından biridir. Ancak tüm kombi markalarında olduğu gibi Auer marka kombiler de zaman zaman arızalara neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise İstanbul genelinde yaşayan müşteriler servis arayışına girmekte ve yeterli hizmeti göremediklerinde belli bir noktadan sonra pes etmektedir. Ancak Auer servis müşterilerinin memnuniyeti için elinden gelen tüm imkanları ile çalışmakta ve müşterilerin mağduriyetlerini de gidermektedir.

Nasıl Hizmet Alırım?

Müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığıyla müşteriler randevu talebi oluşturabilmekte ve adreslerine bir teknik servis ekibi talebinde bulunabilmektedir. Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığıyla Auer servis müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçebilmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri ile yapılan talepler karşılığında verilen adreste teknik servis ekiplerini yönlendirmekte ve gerekli bakım onarım da yine belirtilen adreslerde gerçekleşmektedir. Auer servis, İstanbul genelinde hizmet veren özel bir servistir.

Bir yıl parça ve işçilik garantisi sunan bu servis müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve buna yönelik olarak hareket etmektedir. Başarısının sırrı ise her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak ve bu yönde çalışmak olmuştur. İstanbul genelinde hizmet almak isteyen müşteriler çok rahat bir şekilde bu firmadan destek alabilmektedir.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top