Sponsorlu

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama | www.adorenty.com

2 dakika okuma süresi

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul’un Yeşilköy mevkiinde bulunan Atatürk Havaalanına geldiğinizde, 50 metre yüksekliğe sahip olan büyük bir tesiste kendinizi sunduğu hizmetler sayesinde güvende hissedeceksiniz. 1953 yılında uluslararası hava trafiği ile faaliyet alanını genişleten havaalanı, İstanbul’a giriş adresidir. Bu tarihi ve turistik şehri doyasıya yaşamak için havaalanına geldiğinizde sizi bekleyen bir aracın olması zaman açısından ciddi bir tasarruf yaşamanızı sağlayacaktır.

İstanbul’da mevcut olan ulaşım sorununu tümüyle unutabilmek adına kaliteli ve profesyonel Atatürk Havalimanı araç kiralama hizmetinden mutlaka faydalanmanızı tavsiye ederiz.

İç ve dış hatlar seferleri ile günlük ortalama 1500 uçağın indiği ve katlığı oldukça büyük bir havaalanıdır. Günlük yaklaşık 80 bin ile 100 bin kişi havaalanından hizmet alır. 3 adet piste sahip olan ve değişik ölçüde farklı uçakların ev sahipliğini yapan havaalanından özel aracınız ile ayrılmanız ve büyülü şehrin havasına bir an önce dahil olmanız, bütün yorgunluğunuzu unutturacaktır.

İstanbul Araç Kiralama

Hizmetinize sunulan araçlarımız donanımlı, bakımlı ve son modeldir. İstanbul araç kiralama hizmeti kapsamında mükemmel araçlarımızla gerçek bir araç filosuyla hizmetinizdeyiz.
Araçlarımızın Özellikleri:

 • Kaskolu ve sigortalıdır
 • Periyodik bakımı zamanında yapılmıştır
 • Uygun fiyatlıdır
 • Markalı ve modelidir
 • Yol yardımı desteklidir
 • Dilediğiniz yerde alma ve teslim etme avantajlıdır.

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken erken rezervasyon fırsatlarımızdan faydalanmak ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşmaktır.

Gerek internet adresimizden gerekse telefon üzerinden alacağınız profesyonel ve güvenilir hizmet sayesinde İstanbul’da keyifli dakikalara merhaba diyebilir, maddi ve manevi tasarrufla kendinizi mutlu edebilirsiniz.

www.adorenty.com internet adresimizden giriş yaparak bütün araçlarımızı detaylı özellikleri ile görebilir, istediğiniz aracı kısa zaman içerisinde kendinize ait yapabilirsiniz.

İstanbul’da kullanmak istediğiniz aracı seçerken, istersen sürücü hizmetimizden destek alarak; şehrin keyfini tam olarak sürmek isteyebilirsiniz. Aldığınız hizmetten kesinlikle memnun kalacak, araçlarımızla ilgili herhangi bir olumsuzluk yaşamadan gezini sorunsuz tamamlayacaksınız.

Kaskolu ve sigortalı araçlarla birlikte, İstanbul’da özel anlar yaşamak ve anılarınıza güzellikler eklemek sizin elinizde olacak ve Atatürk Havalimanı araç kiralama sayesinde aldığınız elit hizmetle kendinizi özel hissedeceksiniz.

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Rezervasyonu

İstanbul’a yolculuk yapmaya karar verdiğiniz anda ilk yapmanız gereken Atatürk Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanmak için gerekli işlemleri yapmanız olmalıdır. Uçağınız günün hangi saatinde inerse insin sizi bekleyen bir araç ve kapınızı açarak sizi karşılayan bir sürücü sizi rahatlatacak ve kendinizi ortamda yabancı hissetmenize engel olacaktır.Yolculuk sırasında uyuyan çocuğunuz varsa, onu uykusundan mahrum etmeden direk olarak aracınıza koyarak isterseniz küçük ilk şehir turunuzu atabilirsiniz. Erken rezervasyon sırasında sunulacak avantajlardan faydalanmakta bütçeniz adına sizi mutlu edecek hatta bir iki mekan daha fazla gezebileceksiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
 • Beğen
 • Hahaha
 • Sevimli
 • İnanılmaz
 • Üzgün
 • Sinirli
To Top