Sponsorlu

Artırılmış Gerçeklik ile Fark Yaratın

2 dakika okuma süresi

Konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle dünyanın birçok noktasında bulunan müşterileri için kaliteli, basılı ve dijital tasarımlar yapan ve etkili iletişim stratejileri geliştiren Magnetic İstanbul; artırılmış gerçeklik, grafik tasarım, web sitesi tasarımı, logo tasarımı ile tasarım ve iletişim danışmanlığı alanlarında gereksinimlerinizi tanımlıyor ve markanıza özel projeler geliştiriyor. Magnetic İstanbul, artırılmış gerçeklik alanında sunduğu projelerle markanızın basılı işlerini dijital içeriklerle buluşturuyor ve müşterilerinize yepyeni bir kapı açıyor.

Magnetic İstanbul’un teknoloji uzmanları ve tasarımcıları, markanızın basılı materyallerine hayat vererek etkili bir artırılmış gerçeklik deneyimi sunuyor. Tek limiti hayal gücünüz olan artırılmış gerçeklik projeleri sayesinde markanızı ya da işlerinizi bambaşka bir evrene taşıyabilirsiniz. Artırılmış gerçeklik tasarımı sayesinde kurumsal kartvizitiniz aracılığı ile müşterilerinizin şirketinizin kurumsal broşürlerine ulaşmasını sağlayabilir, şirketinizin tanıtım filmini izletebilir ya da e-ticaret platformundan online alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

arttırılmış gerçeklik broşür

Artırılmış Gerçeklik Projeleri ile İşinizi Geliştirin

 

Hedef kitlenizin ve müşterilerinizin ürünlerinizi yepyeni bir açıdan görmesini sağlayan bir görüntü tanıma teknolojisi olan artırılmış gerçeklik, işinizi geliştirmenize ve markanızı kalıcı kılmanıza yardımcı oluyor. Magnetic İstanbul; hedef kitlenizi, rakiplerinizi, beklentilerinizi ve size özel değerleri detaylı bir şekilde analiz ederek neye gereksinim duyduğunuzu belirliyor ve artırılmış gerçeklik projeleri ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor.

Stratejik olarak etkili ve teknik olarak kusursuz materyaller, hedef kitlenize kendinizi en doğru şekilde ifade etmenize ve müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi en gerçek şekilde tanıtmanıza olanak tanıyor. Magnetic İstanbul, artırılmış gerçeklik projelerinde şirketinizle işbirliği içinde çalışarak markanızın dili oluyor.

web-site

Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları Nasıl Çalışır?

 

Detaylı ve kapsamlı bir proje sürecini kapsayan artırılmış gerçeklik uygulamaları, hedef kitleye tam aradığı gerçekleri sadece bir tıklama ile saniyeler içinde sunuyor. Akıllı telefonlara indirilen artırılmış gerçeklik uygulaması, basılı materyallerin arkasındaki dijital hayatın görülmesini sağlıyor. Bunun için tek yapılması gereken artırılmış gerçeklik ile zenginleştirilmiş basılı mecrayı taratmak ve açılan yepyeni dijital dünyada, 360 derece fotoğraflardan videolara kadar birçok içeriği keşfetmek.

portfolio

Magnetic İstanbul, artırılmış gerçeklik uygulamaları sayesinde müşterilerinizin istedikleri zamanda ve istedikleri yerde telefonlarında bulunan uygulama sayesinde en zengin ve en gerçek içerikleri izlemelerine olanak tanıyor. Artırılmış gerçeklik, akıllı telefonların satın alma işlemlerinde sıklıkla kullanılması gerçeği ile birlikte düşünüldüğünde şirketiniz için ekstra gelir de oluşturuyor. Markanızın değerini artırmak, faaliyet gösterdiğiniz alanda farklılaşarak rakiplerinizin önüne geçmek, şirketiniz ve hedef kitleniz arasındaki mesafeyi bir tek tıklamaya kadar düşürmek için basılı materyallerinizi artırılmış gerçeklik projeleri ile zenginleştirebilirsiniz.

 

 

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top