Sponsorlu

Arçelik Servis Merkezi İzmir

< 1 dakika okuma süresi

Arçelik Türkiye’deki en köklü firmalardan birisi olarak, hemen tüm evlerde kullanılan cihazlara adını yazdıran bir firmadır. Uzun yıllardan beri marka bilinirliği en üst seviyede olan Arçelik, uygun fiyatlı ürünlerini tüketicilerle buluşturarak beyaz eşya ve elektronik ev eşyaları sektörünün lider markalarından birisi olmayı sürdürmektedir. İzmir bölgesinde en fazla kullanılan markalardan birisi olan Arçelik; Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların yanında televizyon ve süpürge gibi ürün gruplarında da tüketicilerin ilgisini çeken cihazlar üretmektedir. Dayanıklı ve kaliteli ürünlere imza atan Arçelik markasının her üründe birçok farklı modeli bulunmaktadır.

Arçelik ürünleri de diğer beyaz eşyalar ve ev elektronikleri gibi zaman içerisinde arızalarla karşı karşıya kalabilir.

Arçelik servis İzmir olarak markanın beyaz eşyalarında, televizyon ve süpürge gibi ürünlerinde kaliteli bir tamir hizmeti sunuyoruz.

İzmir’de en etkin servis hizmetini sunan firmamız Arçelik servis İzmir olarak mobil ekiplerle adresinize en kısa sürede gelerek cihazlarınızla ilgili tüm sorunlarınızı çözecektir. Bizi aramanızın ardından konusunda uzman teknik servis personelimiz adresinize gelerek arıza tespitini yapacak ve cihazınızın tamiri için fiyatlandırma çıkaracaktır. Fiyat onayını vermenizin ardından tamir sürecimiz başlayacak, hızlı ve etkin bir şekilde cihazınızın arızası giderilecektir.

Arçelik servis İzmir hizmetimize ulaşabilmek için 444 78 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. Teknik bakımdan üst düzey personellerle verdiğimiz teknik servis hizmetimize ulaşabileceğiniz telefonumuzla arıza kaydınızı oluşturarak ekiplerimizin adresinize en kısa süre içerisinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Website: http://www.arcelikservisizmir.co

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top