Eğlencelik

Apaçi Müziği, Şarkısını Buldu..

< 1 dakika okuma süresi


Son 1 senedir oldukça tutulan flowshakerz – outro lex nam-ı değer Apaçi Marşı, Pelin Suade ile sesine kavuştu ve tam bir şarkı oldu =)  Güzelde bir klibi var.. Buyrun izleyin..
Bir Düzeltme Yapalım: Şarkının orjinali Sinan Kayabaşı’na ait olduğunu öğrendim… Mevzu biraz karışık aslında = )  İlk Sinan Kayabaşı melodiyi oluşturuyor sonra internet ortamında farklı bir isimle paylaşıyor.  Parça sanal ortamda patlayınca Sinan Kayabaşı bunu başka bir isimle dinliyor ve  “Dur ulen bu benim parça değil mi” diyerek dank ediyor = ) ( tam olarak böyle olmasa da buna benzer bir şey olsa gerek (x  ) Neyse konuya dönelim, bütün haklarını önceden edinmiş olan Sinan Kayabaşı, bu parçayı farklı bir isimle çalıntı yapan Boğaziçi müzik için hukuki bir süreç başlatmış bile.. Yakın zamanda sonucun basın toplantısıyla açıklanması bekleniyor..   Tüm apaçilere duyurulur !!

Not: Bu single albumu 14 Mart P.Tesi gününden itibaren tüm müzik marketlerden edinebilirsiniz.. Ayrıca Sinan Kayabaşı parçayı kullanma hakkını sadece Pelin Suade’ye verdi ve Pelin de bunu gayet başarılı kullanıyor bence…  Apaçi olmak bu kıza yakışıyor yahu = ) Yürü bee Pelinn = )

[stream provider=youtube flv=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DMlOHhz8yRU4 img=x:/img.youtube.com/vi/MlOHhz8yRU4/0.jpg hd=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DMlOHhz8yRU4 mp4=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DMlOHhz8yRU4 embed=true share=true width=508 height=286 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false /]

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top