Genel

Anonymous: (Sözde) Ermeni Soykırımını tanımazsanız, size saldıracağız!

< 1 dakika okuma süresi

Siber aktivistler grubu Anonymous, yayımladığı videoda Türkiye Hükümetinin (sözde) Ermeni Soykırımını kabul etmemesi halinde resmi kurumlarına saldırı düzenleyeceğini açıkladı.

“Çok korktuk gerçekten hemen kabul edelim bence. Tarihi araştırmadan çıkarlarına göre eylem yapmaya ne zaman başladı bunlar.  Pclabs da @Mehmet’in yorumuna katılıyorum:  Ay amaaan çok korktuk, gelsenize Güngören’e. =)  “

‘Ermeni Soykırımı Operasyonu’ ismini taşıyan siber saldırıya yönelik açıklamada şunlar deniliyor:

4 yıldan beri icraatlarınızı takip ediyoruz. Ermeni Soykırımını inkar etmeniz bizde memnuniyetsizlik uyandırıyor. 1915 yılında kadın, çocuk, hamile, bebek demeden 2 milyon Ermeniyi öldürdünüz ve onlara ait olan toprakları aldınız.  Şimdi yaptıklarınızı ödemenizin vakti geldi. Bekli pek çoğunuzun bu soykırımdan haberi yok ama (Almanya’nın) Yahudi soykırımını biliyorsunuz(dur). Almanya nasıl ki yaptıklarının cezasını hala ödüyorsa işte şimdi de sizin ödeme vaktiniz geldi.

Bu bir uyarıdır! Türk Hükümeti Ermeni Soykırımını kabul edene değin resmi kurumlarına saldıracağız. Ermeni Soykırımına yönelik yasa Fransa tarafından kabul edilecek ve siz hiç bir zaman Avrupa Birliğine kabul edilmeyeceksiniz.

Bu aynı zamanda Soykırımı kabul etmeyen tüm dünya hükümetlerine yönelik de bir uyarıdır. Şaka yapmıyoruz. Amerika’da Başkan olabilmek isteyen her aday (ilk olarak) Ermeni Soykırımını kabul ettiklerine yönelik açıklamada bulunmak zorunda olacak. Amerika halen soykırımı kabul etmiş değil. Eğer seneye kadar kabul etmezlerse onlara da saldırmaya başlayacağız.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top