Sponsorlu

Amerika’da Eğitim Fırsatı

< 1 dakika okuma süresi

İngilizce eğitimi ilköğretimin ilk yıllarında başlar ve hayat boyu devam eder. İngilizce her yerde yaygın olarak kullanılır. İş bulmak ve otellerde çalışmak için İngilizce şartı bulunur. Ayrıca ülkenin çeşitli yerlerinde işe girmenin ilk şartları arasındadır. İngilizceyi öğrenmek adına çeşitli kurslar düzenlenir. Özel öğretmenler tutulur. Ancak İngilizceyi ancak dilin bulunduğu ülkelerde tam olarak öğrenebilirsiniz. Amerika bu dilin konuşulduğu yerlerden biridir. Amerika’ya giderek dil eğitimi almak artık çok kolaydır.

Edumag İle Yurt Dışında Eğitim Alın

Amerika’da eğitim görmek ve aynı anda ülkede çalışmak için work and travel bulunuyor. Bu bireysel başvuru sonucunda yapılan gezi planıdır. Bu projede sadece gezi yer almaz. Gittiğiniz ülkede çalışıp para kazanmak, dil okuluna gitmek, dil öğrenmek ve ülkenin önemli ve tarihi yerlerini gezmek proje içerisinde bulunuyor. 6 aydan başlayarak 1 yıla varan süreyle yurt dışında kalabilirsiniz. Edumag.net sitesinden bu konuda bilgi alın. Firma sizlere bilgi veriyor.. Bir miktar ödeme yaptıktan sonra onay gelirse istediğiniz ülkeye giderek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yurt Dışı Eğitim Programı Dil eğitimi yurt dışında yapılırsa kalıcı hale gelir. Konuşarak pratik yapmak bu konuda önemlidir. Özellikle Amerika en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Amerika’da hemen iş bulup dil okuluna kaydınızı yaptırın. Firmamız bilgi  ile yurt dışı programlarını takip edebilirsiniz. Edumag.net sitesi sizlerle iletişime geçiyor. İngilizce konuşarak seviyeniz ölçülüyor.

Hem Gez Hem Öğren

Gezerek ve eğlenerek dil öğrenmek amacıyla yurt dışı projeleri bulunuyor. İstediğiniz ülkeye giderek bu ülkede çalışmanız sağlanıyor. Dil okulu kayıtları yapılıyor ve eğitim başlıyor. Yurt dışını gezme imkanı da sunan bu projeler sayesinde gezerek dil öğrenmek kolaylaşıyor. İngilizce öğrencileri bu projelere katılarak kendini geliştirme fırsatı bulunuyor. Amerika ve İngiltere öğrencilerin ilgisini çekiyor. Çalışıp para kazanmak aynı anda dil eğitimine katılmak için Edumag work and travel programlarına katılabilirsiniz. Edumag hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor ve yabancı dili ana diliniz gibi konuşmanızı sağlıyor.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top