Sponsorlu

Altus Beyaz Eşya Servis – 444 78 56

< 1 dakika okuma süresi

Altus marka buzdolapları, değişen ve gelişen teknolojiye rağmen eski sağlamlıkta ve alışılmış çerçevenin içinde buzdolabı üretmeye devam ediyor. Özellikle buzdolabında gereksiz çok fazla özellik yüklendiğini düşünürsek, eski mantıkla çalışan buzdolaplarının daha az bozulduğunu görebiliriz. Çünkü bir elektronik cihaz ne kadar karmaşıklaşırsa, bozulması o kadar kolay oluyor.

Altus, her ne kadar az bozulan bir buzdolabı markası olsa da her cihaz bozulabilir. Bunun için yapmanız gereken şey kaliteli bir Altus Servis bulmanızdır. Altus servislerini bulmak kolay olmadığı gibi, kaliteli bir servisi de bulmak yeterince zordur. Altus İstanbul servisi için 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bu numaradan İstanbul’un her yerine hizmet veren özel servise ulaşabilirsiniz.

İstanbul Altus servisini aramış olduğunuzda gezici ekiplerden size en yakın olanı yönlendirilir. Eğer aradığınız zaman müsait değilseniz, istediğiniz bir tarih ve saate randevu oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezinden Günün 24 saati ve haftanın 7 günü yetkililere ulaşabilirsiniz. İstanbul’da acil çözülmesi gereken herhangi bir servis hizmeti olduğunda ilk aramanız gereken servis numarası budur.

Geniş kadrosu ve eğitimli çalışanları ile her sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmeyi taahhüt ediyorlar. Üstelik yapılan her işlem için 1 yıllık garanti de veriyorlar. Bu garanti hem işçiliği, hem de varsa değişen parçaları kapsar. Bu nedenle her kesim tarafından ilk tercih edilen servislerden biri olmayı başarmıştır.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top