Sponsorlu

Ahşap ile Gelen Zarafet Günsoy Orman Ürünleri Blog

2 dakika okuma süresi

Hayattan keyif almanın türlü yolu vardır. Bunlardan en çok tercih edileni evinizde geçirdiğiniz güzel vakitlerdir. Bir ev eğer bir de geniş bir bahçeye sahipse keyifli zamanlarınızın sayısı da artacaktır. Zira bahçenizde değerlendirebileceğiniz birçok seçenek karşınıza çıkar. Bahçe demek doğa demektir. Aklıma yeşilin ve türlü çiçeklerin rengarenk tonları gelir. Tabii sadece bunlar değil, bir bahçeyi tamamlayan en önemli unsurlardan biri de ağaçlardır. Ağaçlar ise ahşap ürünleri çağrıştırır. Bu şekilde bahçenizde doğal bir bütünlük yakalayabilirsiniz. İç ve dış dekorasyon evinizde kişiliğinizi ve kişisel zevkinizi yansıtmanızda yardımcı olur. Bahçe dekorasyonu da sürece dahi edilir.

ahşap kamelya

ilginizi çekebilir : ahşap kamelya fiyatları

Bir bahçede neler bulunabilir diye düşündüğümüzde aklımıza kamelya, çardak, veranda, çit, piknik masası gibi yapılar gelebilir. Bunların her biri bahçenizde keyifli vakit geçirmenize yardım edecekleri gibi aynı zamanda bahçenizin görüntüsünü de güzelleştirecektir. Doğayla iç içe vakit geçirmek insanlara en iyi gelen aktivitelerden biridir. Çünkü insanın özü doğadan gelmiştir ve ister istemez doğayla kurduğu temas onun tüm hücrelerine işlemektedir. Bir bahçeye evinizin genel tasarımına katkı sağlayacak ne koyabilirsiniz sorusuna bazı cevaplar verilebilir. Bunlar kamelya, çardak, veranda, ahşap bank, bahçe çiti, ahşap bahçe saksıları, aydınlatma armatürleridir. Bu yapı birimlerinden hangisini seçeceğiniz bahçenizin yapısına ve sizin kişisel zevklerinize göre değişmektedir. Sonuçta ortaya çıkacak manzara eğer istediğiniz gibiyse evinizin ışıltısı daha da artacaktır.

ahşap ev

ilginizi çekebilir :  ahşap ev modelleri

Şehir yaşamı git gide kalabalıklaşmaktadır. Bunun yanında gürültü, trafik ve stres de her geçen gün artmaktadır. Bu olumsuz çevresel koşullardan en az hasarla çıkabilmek için eve döndüğünüzde dilediğiniz gibi bir ortama sahip olmak işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Bahçeleriniz doğal dokusuyla sizin için bir terapi mekanları olabilir. Tek yapmanız gereken birkaç dokunuş. Neyi nerde istediğinize bağlı olarak harekete geçmeniz. Bahçede kullanılan ahşap ürünler doğayla birlikte nefes almanıza yardımcı olacak ve böylece kendinizi daha zinde ve dingin hissedeceksiniz. Özellikle havanın güzel olduğu bir gün taze çimen ve çiçek kokularıyla birlikte kamelyanızda yemek yemeniz veya arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz huzur bulmanızı sağlayacaktır.

Daha fazlası için http://www.gunsoy.com.tr/

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top