Sıradışı

51. Bölgenin Google Timelapse Görüntüleri Yayınlandı!

< 1 dakika okuma süresi

Ufolar, dünya dışı yaşam, uzaylılar gibi konulara meraklı olanların çok yakından bildiği bir isim 51. Bölge. İlk defa duymuş arkadaşlar için açıklayalım; Amerika Birleşik Devletleri tarafından resmi olarak yeni uçakları test ve deneme amaçlı olarak kurulduğunu söyleniyor.
Ufo araştırmacılarına göre ise, zamanında bu bölgeye bir uzaylı aracının düştüğünü ve içinden bir uzaylının çıktığını, bu uzaylıyla irtibata geçen Amerika Devletinin makamlarının o bölgeye bir üst kurduklarını, uzaylıdan ve uzaylı aracından aldıkları bilgilerle yeni teknolojik uçaklar ürettikleridir. Buna ek olarak, o bölgeden dünyayı kontrol ettikleri veya uzaylıları bu bölgede sakladıkları söylenir.

51. Bölgenin etrafı güvenlik kameralıyla çevrili, ve silahlı güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Bölgeye giriş kesinlikle yasaktır. Bu bölgeye girenleri güvenlik güçleri öldürme yetkisine de sahiptir. Karadan ve havadan 30 mil bu üsse yaklaşamazsınız buda yasaktır.

Bölgeye Amerikan Devlet Başkanının girişi bile yasaktır. Sadece özel izinlerle girebilir. Bu kadar gizli olan bir yer hakkında bu söylenenler hiçte insana garip gelmiyor. Bir ülkenin başkanısınız ve kendi ürettiğiniz uçakların deneylerini ve testlerini göremiyorsunuz çok garip değil mi ?

Google Timelapse kullanan konunun meraklısı kişilerce bu bölgenin fotoğraflarına ulaşıldı. Buyrun 51. Bölge;

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top