Eğlencelik

30 Bin Gadınla Nasıl Birlikte Oldum – Yaz Arkadaşım

3 dakika okuma süresi

 

Çocukluğum da en sevdiğim Şahan Gökbakar skeci ‘Yaz Arkadaşım’ Her akşam beklerdim en sevdiğim skecti hala aklımdan çıkmaz bu gece oturup ne yazsam eğlensem diye düşünürken aklıma geldi ve en beğendiklerimi sizin için derledim.
Yazın arkadaslarım not alın 30 bin Gadınla Nasıl birlikte oldum ?

-kış aylarında sokaktan geçen bozacıyı evime alırım.2 ay bozacıyla yaşarım. yaz aylarında sokağa bırakırım.

-yaz aylarında tatile giderken mutlaka ütüyü prize takarım ve suları açık bırakırım.
tatile gittiğim istikametteki bütün tabelaları ters yöne çeviririm. güneşin en dik olduğu saatte yani 12:30 da hava 50 derece iken çıplak şekilde asfalta yatıp 4 saat beklerim. daha sonra kalkar denize girerim.
-kadının göbek deliğine uhu dökerim, sonra onu koklarım

-kasaptan et almam. kasaba et veririm

– ben sevdiğim kadına çiçek yollamam , direk çiçekçiyi yollarım sonra onları birbirine aşık eder delikanlı gibi aradan çekilir giderim
– ağlama duvarına gider gülerim.

yaz arkadaşım.

30 bin kadınla nasıl birlikte oldum… not al

evden çıkarken kapıyı çekerim, anahtarı yutarım. akşam eve gelirim, çilingire kapıyı açtırtırım, açtıramazsam kırarım. kırdığım kapıyı ertesi sabah açık bırakıp, çıkar, akşam eve yeni kapıyla gelirim, anahtarı yine yutarım.~ evden çıkarken ayakkabılarımı çıkarırım. eve girerken ayakkabılarımı giyerim. sabahları ışıkları açarım, akşamları ışıkları kapatırım ~saç tıraşımı kadın kuaföründe, sakal tıraşımı hayvan dükkanında olurum. evde evcil hayvan olarak porsuk beslerim, akvaryumda fok beslerim.~ ayda mutlaka 14 gün hijyenik kadınbağı kullanırım, geri kalan günlerde bebek bezi bağlarım~ kasaptan et almam, kasaba et veririm. anadolu yakasında ki tüm kasapların telefonlarını ve e-maillerini ezbere bilirim.~ yalnız uyuyacağım günlerde profesör bir makyöze suratıma palyaço makyajı yaptırırım. 3.5 gibi uyanırım ve alt komşuya inerim ve onu o vaziyette korkuturum. sonra evime geri dönerim, eve geldiğim zaman doğal gaz vanalarını açarım, uyurum.~ ayda 2 kere hayvanat bahçesine giderim. fillerin koğuşunda yellenirim üzerine derin derin nefes alıp çıkarım.~ ayın mutlaka 3 gününde mahallenin muhtarıyla güreş tutarım. ayın mutlaka 3. cuması büyük bir sinemaya giderim yan koltukta bulunan müşterinin kulağına pirzola saplarım.~ gece bara giderim, ama içki almam, içki veririm, barmen olurum, servis ederim, gece evime gelirim.~ taksiye binerim ama şoför olurum . berbere giderim ama tıraş olmam tıraş ederim.

yaz arkadaşım.

30 bin kadınla nasıl birlikte oldum…

not al, iyi dinle
kadınların altın günlerine gider çay içerim. çay günlerine gidersem mutlaka rakı içerim. arabayı sevmem, otobüs kullanmam, dolmuşa binmem~ tramvay kullanmam metroya binmem .ulaşım aracı olarak denizaltı kullanırım ankara’ya denizaltıyla giderim. ayda mutlaka 2 kere kadınlar hamamına boğazlı kazakla giderim. çıplak şekilde paten yaparım, en sevdiğim spor patendir. paten yaptıktan sonra kendime not veririm ama 6 dan aşağı vermem~ ayın 7 günü paçalı don 7 günü g-string giyerim. paçalı donu g-stringin üzerine giyerim~ göğüs kıllarımı tek tek cımbızla alırım. ayak tırnaklarımın birini keser birini kesmem birini keser birini kesmem. kesmediğim tırnaklarımın ucunu üçgen şeklinde keserim, iyice sivriltirim. kadının göbek deliğine uhu dökerim onu koklarım…
30 bin kadınla nasıl birlikte oldum.

– ayda dört kez senfoni orkestrası konserine giderim.
en ön sıraya otururum
konserin tam ortasında ayağa kalkıp ismail yk. şarkısı söylemeye başlarım
kendimi yaka paça dışarı attırırım
sonra evime gider mustafa sandal’ı ararım
ağır konuşurum
bunu 28 gün tekrarlarım
sonra tekrar arar daha ağır konuşurum
sinirlenir cevap verirse alttan alırım, özür diler telefonu kapatırım
-martiya simit degil simitciyi atarim

– gece 2 da kalkarım. bi çay koyarım. 2 yumurta kırarım.ama yemem.3 e kadar beklerim.

– kadını 24 yaşındaysa severim.25 de sevmem.26 da severim ama 27 de sevmem.28 de evlenirim. 29 da boşarım. 30 da başka zevklere yelken açarım.

– gece yatarken doğalgazı açarım. sonra perdeleri tutuştururum. 3 de kalkar sondururum.

– restorana giderim. yemek söylerim. ama yemeği masada yemem. mutfakta yerim.

– taksiye binmem. binersem yolcu olarak gitmem. ben sürerim.
Yaz arkadaşım not al ! 🙂

Buda size bonusum olsun 🙂

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top