Sinema

2017 Yılı Televizyon Yılbaşı Programları

< 1 dakika okuma süresi

2016 yılının son gününde televizyonların yılbaşı programları açıklandı, bizde sizler için hangi kanalda neler var onları inceledik. Şuan tüm kanalların programları belli olmadığı için programları belli olan kanalları paylaşıyoruz, diğer kanalların programları belli olduğunda güncel olarak sayfamıza eklenecektir.

Show Tv


Show TV’nin 2017 yılbaşı özel programında kanalın Cuma akşamları ekrana gelen komedi programı “Güldür Güldür Özel” ekranda olacak.

Kanalın 2017 yılbaşı özel programına çok sayıda ünlünün de katılacağı gelen bilgiler arasında.

TV8

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği, jürisinde Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan – Hakan Oğuz’un yer aldığı programın yılbaşı özel bölümünde bu yılda da ünlüler geçidi yaşanacak. Gelen habere göre programın en ilginç konukları ise, son dönemin en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir olacak. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel, 31 Aralık Cumartesi akşamı tv8’de!

STAR TV

Yılbaşı gecesinde Mega Star Tarkan Star Tv’de olacak .

Kanal D

kanald

Kanal D‘nin 2017 yılbaşı akşamında ilk özel programı Ufuk Özkan’ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir yılbaşı özel bölümü olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir 2017 yılbaşı özel bölümünde, Serdar Ortaç-Chloe Ortaç, Wilma Elles-Kerem Göğüş, Kibariye-Ali Küçükbalçık ve Ferman Toprak-Hilal Toprak çiftleri yarışacak.

Kanal D’de Beyaz Show’un yılbaşı bölümü de ekranlara gelecek. Bant olarak çekilen Beyaz Show’da ünlü isimle konuk olacak ve Kanal D seyircisi 2017’ye bu programla girecek

 

 

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top