Wordpress

Ücretsiz WordPress Film Teması: CreaProject Online Film

Tema tasarım hizmeti veren CreaProject ekibinin hazırladığı ilk wordpress temalarından biri olan Online Film Teması, lisansının kırılarak birçok sitede başkaları tarafından satışa çıkarılması üzerine bu temayı ücretsiz olarak r10.net üzerinden satışa sunmuştu. Haksız kazanca engel olabilmek adına atılmış bu adıma destek vererek bende bu temayı blogumda paylaşıyorum dileyen indirip kullanabilir.
CreaProject r10 açıklaması (ayrıntılı r10 açıklaması):

İyi niyetli olarak şimdiye kadar hiç bir temamızı domain lisanslı olarak satışa sunmadık. Temalarımızı alan kullanıcıların istedikleri domainlerde kullanabilmeleri için herhangi bir dosyayı şifrelemedik. Tamamen iyi niyetli olarak yaptığımız bu uygulama ne yazık ki bazı şeref yoksunu insanlar tarafından kötüye kullanıldı ve CreaProject Online Film teması bir çok sitede bizim iznimiz olmadan 3. şeref yoksunu şahıslar tarafından satılmaya başlandı. Adımızın ve emeğimizin kullanılarak diğer kişilere para kazandırmamak adına CreaProject Online Film temasını ücretsiz kullanıma sunuyoruz.

Not: Temayı para verip alanlar sakın mağdur olduklarını düşünmesinler. Temanın V2 versiyonu yapım aşamasındadır. V2 versiyonuna daha önce temayı alanlar ücretsiz sahip olacaklardır.

Ayrıca her şeyde bir hayır vardır. Bu vesileyle birçok blogda benzeri yazılar gördüm. Bu da bir nevi  reklam değeri taşır 😉

Temanın Çalışan Bir örneği:
Demo

Temayı Buradan indirebilirsiniz:
İndir 

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?

 • Beğen
 • Hahaha
 • Sevimli
 • İnanılmaz
 • Üzgün
 • Sinirli

İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar


Düşüncelerini bizimle paylaşır mısın?

Bu Konuda 11 Yorum Yapıldı. Sen de Bu Konudaki Yorumunu Bizimle Paylaşır Mısın?

 1. sivaslı

  27 Şubat 2012 at 18:49

  ahmet bey emeğinize sağlık fakat ben indirdim wordpressden zip dosyasıyla yüklemek istedim hata verdi PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature hatada yazan buydu acaba bunun nedeni nidir wp uyumlumu değil yoksa ben farklı bir şekildemi yüklemeliyim. bu arada olsada olmasada baylaşımın gayet medenice ve güzelmiş kardeşim tekrar teşekkürler..

 2. Tuncay

  02 Mart 2012 at 18:04

  Ahmet Bey Öncelikle Böyle bi paylaşım için çok tşk ederim ben kurdum fakat bazı sorunlarım var size ulaşabileceğim bir mail adresi veya telefon mevut mu
  Eklediğim Filmleri ve kategorileri anasayfada göremiyorum bahsettiğiniz değişiklikleri yaptım olmadı galiba ben yapamadım verdiğim rahatsızlıkdan dolay özür dilerim tekrar saolun

  • Ahmet Çetintaş

   02 Mart 2012 at 19:37

   Dilersen sorunları buradan iletebilirsin. Ya da e-posta göndersem daha iyi olur dersen msn@ahmetcetintas.com adresine gönderebilirsin..

 3. barış

  12 Mart 2013 at 18:32

  Merhaba hocam acaba ücretsiz film temam var sitenizde paylaşabilirmisiniz ?
  http://www.r10.net/wp-temalari/1007318-bedava-wordpress-film-temasi.html

  • Ahmet Cetintas

   13 Mart 2013 at 02:07

   Neden olmasın. Özgün bir metin hazırlayıp msn@ahmetcetintas.com adresinden iletişime geçersen detayları da konuşabiliriz.

 4. kadir

  08 Ocak 2014 at 22:48

  Merhabalar bu script chromede çalışmıyor bir çözümü mevcutmu acaba

  • Ahmet Cetintas

   16 Ocak 2014 at 00:27

   @Kadir script değil bu. Bir wordpress teması. Önce bir wordpress kurup onun üzerinde bu temayı çalıştırmalısın. Tema sorunsuz çalışıyor

 5. ibrahim ipekleşen

  09 Ocak 2014 at 13:05

  tema ve eklentileri yükleyip etkin yaptım fakat tema etkin olmadı hat veriyor
  HATA: “twentyfourteen” tema klasörü mevcut değil. yardımcı olursan sevinirim

  • Ahmet Cetintas

   16 Ocak 2014 at 00:29

   WordPress indir ve “twentyfourteen” temasını ftp den temalarının olduğu kısma yükle. Tekrar dene

 6. Seymen

  16 Mayıs 2014 at 19:36

  Ahmet Bey merhabalar, siteme yükledim bu temayı, ellerinize sağlık. Fakat sayfalandırmada bir problem var. Sitemde aslında 2 sayfalık yazı var. Fakat bu temada ikinci sayfaya geçtiğimde, ikinci sayfada tek bir film gözüküyor. Yani ilk sayfa normal gözükürken, ikinci sayfada olması gereken yazılar yirmi sayfa halinde, her bir sayfada tek bir film olacak şekilde sergileniyor. Başka temalarda sorun yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

To Top
Paylaşım

Ayıp Ama!

Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!