Reklam

Sen Neymişsin Be Hocam

neden hocam

neden hocam“Damsız giremezsin! -Abi kızlar içeride.”  Hani bazen olmaz ya.. Ne yaparsan yap olmaz işte giremezsin. Bu milletce bizim en büyük zaaflarımızdan biri aslında. Merak! Kafaya takarsın işte bir kere.. Allem eder kallem eder, hırs yapar damı-mamı, arabayı, içeride tanıdığı ayarlar bir şekilde başarırsın içeride olmayı en sonunda.. Belki bir daha da gitmeyeceksin, belki de zamanla kapıdakilerle bile kanka olacaksın. Bilemezsin. O an sadece o merak vardır seni kışkırtan..
Tam 2 yıl oldu hocam.com‘da öyle bir merakla kuyrukta bekleyişim. x) Arkadaş kuyruk dediğin ilerler ama bu öyle mi! İlk başlarda 50, 60 bin civarlarındaydım,  derken şimdi olmuş 70 bin küsur..  Artık burama geldi! Yeteeeer! =)

Bu yazıyla ön sıralara kaynak yapabileceğimi umuyorum. Zira, başka da pek bir numaram kalmadı. Eğer bu yazıyı okuyan değerli hocam.com üyeleri varsa şuraya tıklayarak beni eklerlerse torpil isteğinde bulunabilirim.

Neme lazım bu yazı yeterli olmaz da hala kuyrukta bekleyişim devam ederse diye sizden bir destek istiyorum. Buraya tıklayıp hocama üye olursanız 5000 kişi öne geçiyorum. Önce ben söyledim. Önce beni kurtaralım =) Daha sonra torpil sistemiyle ben de kuyrukta kalanlara yardımcı olurum. Söz bak, valla, bi el atın hadi şuna (=

Bu defa eşeği sağlam kazığa bağlayıp tüm yolu deniyorum.. Ha yinede olmazsa ‘CANIN SAĞ OLSUN BE HOCAM’..  (dermiyim bilmiyorum)

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?

 • Beğen
 • Hahaha
 • Sevimli
 • İnanılmaz
 • Üzgün
 • Sinirli

İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar


Düşüncelerini bizimle paylaşır mısın?

Bu Konuda 1 Yorum Yapıldı. Sen de Bu Konudaki Yorumunu Bizimle Paylaşır Mısın?

 1. Ahmet Çetintaş

  08 Kasım 2012 at 03:50

  Vay be yazıyı gönderince 1. sıraya geçtiniz dedi. Dur bakalım bu defa olacak heralde =)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

To Top
Paylaşım

Ayıp Ama!

Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!