Site tanıtım

İkinci El ve Sıfır Araç Alım Satımın Gözde Adresi: Oto.net

otonet

1 yıl önce çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam eden https://Oto.net, ikinci el ve sıfır araç alım satımın en gözde internet sitelerinden biri olmayı başardı. Oto.net, yaptığı teknolojik yatırımlarla adını sıkça duyduyumuz, bir aile şirketi olan Projectz girişimidir. Webrazzi’de okuduğum habere göre Oto.net, Projectz dışında da bir %10’luk melek yatırım ile faaliyetini sürdürmekte.

Oto.net, B2B modelinde şirketlere ikinci el araçlarını hızlıca pazarlayabilecek bir platform sunuyor. Operasyonel kiralama şirketleri, araç filosuna sahip şirketler, bayiler, bankalar ve kamu kuruluşları satmak istedikleri araçları Türkiye genelinde farklı şehirlerde yer alan ikinci el galerilere ve otomotiv bayilerine internet üzerinden sunup satışını gerçekleştirebiliyor.

-webrazzi-

İlk ihalesini 1 yıl önce yapan oto.net üzerinden hergün onlarca sıfır ve ikinci el araç alım satımı yapılıyor. Müşterilerine sunduğu farklı çözümler ve hizmet anlayışı ile rakiplerinden bir adım önde olduğunu söylemek mümkün. Şimdi sizde oto.net’i ziyaret edip, oto.net ayrıcalıklarınından faydalanabilirsiniz.

Oto.net‘i daha yakından tanımak için aşağıdaki infografiği inceleyebilirsiniz..

oto.net-otomobil-ilan

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?

  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli

İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar


Düşüncelerini bizimle paylaşır mısın?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

To Top
Paylaşım

Ayıp Ama!

Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!